sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Amerika içerisindeki kripto para vergileri kesinlik kazandı

42

Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki İç Gelir Servisi geçmiş olduğumuz gün yeni bir tane duyuru gerçekleştirdi ve kısa zaman içinde kripto para vergileri ile alakalı yeni bir tane kılavuz paylaşacak olduğunu ifade etti.

Temsilciler Meclisinin üyeleri arasında yer alan Tom Emmer bundan sadece kısa bir zaman öncesinde İç Gelir Servisi (IRS)’yle iletişime geçmiş ve ülkede yer alan bir çok kripto para yatırımcısında olduğu gibi kripto para vergileri ile alakalı belirsizliklerin tamamen ortadan kaldırılmasını istemişti. IRS yetkilileri arasında yer alan Charles P. Rettig ise, IRS için Tom Emmer tarafından iletilmiş olan bu istekle alakalı bir açıklama gerçekleştirdi ve IRS’in yakın bir gelecek içerisinde bu konuyla alakalı bir takım bilgiler paylaşacak olduğunu da ifade etti.

Amerika Birleşik Devletleri içerisindeki kripto para vergileri ile alakalı yasaların karmaşık durumda bulunduklarını kabullenmiş olan ve bu halin bir an öncesinde çözülmesinin gerekli olduğuna inandığını ifade eden Rettig, IRS’in bu söz konusu olayı bundan sonra öncelikleri arasına ilave ettiğine vurgu yaptı.

IRS’in yetkili durumdaki isimleri arasında yer alan Rettig’in 16 Mayıs tarihi içerisinde paylaşmış olduğu resmi damgalı belgeye bakılır ise İç Gelir Servisi yakın bir gelecek içinde bu konuyla alakalı olarak bir kılavuz paylaşacak ve kripto para vergileriyle alakalı olarak karmaşıklıklar da çözülmüş durumda bulunacak.

Tom Emmer ise IRS tarafından paylaşılmış olan bu açıklamayı duymuş olduğuna çok fazla sevinmiş olduğunu, IRS tarafından paylaşılacak kılavuzu görmek amacıyla da sabırsızlanmış olduğunu ifade etti. Hali hazır bir şekilde Congessional Blockchain Caucus isimli örgütteki ve öteki kanun yapıcılarla beraber Blockchain adlı sektörü geliştirmek amacıyla gayret eden Tom Emmer’ın bu alanlar içerisinde çalışmalarını devam ettirmesi de beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.