sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,805.87
-165.17
Ethereum
$1,231.82
-17.68
Litecoin
$76.94
-0.94
DigitalCash
$44.16
-1.55
Monero
$141.23
-1.54
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.72
-0.61
Dogecoin
$0.10
-0

Litecoin aslında nasıl kullanılmalı?

59

Litecoin adlı kripto paranın kurucusu Charlie Lee, geçmiş olduğumuz günlerde katılım sağladığı bir podcast yayını esnasında çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Lee burda, Litecoin adlı kripto paranın kullanım alanlarına yönelik olarak konuşma yaparken, LTC’nin merkez kullanım alanının ise ödeme sistemleri şeklinde yapılması gerektiğini ifade etti.

Pek çok kripto paranın da benzeyen bir maksatla yola çıkmış olduğunu açık bir şekilde belirten Lee, buna rağmen volalite ve öteki sıkıntıların şu anda bu adaptasyonun önünde öok büyük bir engel olduğunu açıkça ifade etti. Lee, konuşmasını şöyle sürdürdü;

”Genel açıdan maksadımız, Litecoin ile birlikte Bitcoin’i daha çok alan içerisinde kullandırtmak. Bu durumun temel anlamda başarılı bir durumda olması amacıyla da gerekli olan alt yapının hazır bir durumda bulunması gerekli. Her şey yolunda gider ve çok daha güzel olursa, Litecoin gelecek dönemde çok ciddi bir ödeme yönteminin alternatifi şeklinde gündeme gelmeye başlayabilir. Zaten amaçlamış olduğumuz şey işe tam olarak budur.”

Lee ayrıca, Bitcoin’in altın pozisyonunda, Litecoin’in ise gümüş pozisyonunda olduğu şeklindeki fikrini de bir defa daha yinelemiş oldu. Ayrıca, ilk önce Bitcoin’i 30 dolar tutarındayken satın almış olduğunu ve dijital durumdaki paraların etkisini çok yakın bir şekilde gözlemlemiş olduğunu da ifade etti.

Bitcoin’in kendine o dönemlerde çok ciddi bir finansal özgürlük sunmuş olduğunu da anımsatan Lee, tarihte ise yalnızca tek bir para birimi bulunmadığını söyleyip, bir başka alternatif olabilmesinden dolayı LTC’yi kurmuş olduğu açıklamasını da yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.