sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin için ETF’yi erteleme kararı aldı

73

Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymetler ile Borsa Komisyonu yeni almış olduğu bir kararla Bitcoin ETF’sinden birini daha ertelemiş oldu. 14 Mayıs tarihi içerisinde yapılmış olan açıklamaya bakılırsa, Bitwise Asset Management şirketinin Bitcoin ETF’sinin ertelenmiş olduğunu ve bu konuyla alakalı olarak insanların görüşünün alınacak olduğu da vurgulandı.

SEC, bahsi geçen bu bildiri içerisinde konuya ilgi duymakta olan kişilerin ellerinde yer alan ”veriler ile birlikte görüşlerini ve de argümanlarını” yazılı bir şekilde SEC’in internet sitesi üzerinde yazmalarını istedi. Bitwise ise ilk ETF başvurusunu geçmiş olduğumuz Şubat ayı içerisinde gerçekleştirmiş ve o tarihten itibaren bu zamana kadar 45 günlük bir zamana sahip olmayı başarmıştı. Şirketin başvuru yapmış oldeuğu Bitcoin’in ETF’si değişik kripto para borsaları içerisinden fiyat alabilmesi ve piyasayı çok daha iyi bir şekilde temsil edebilmek amacıyla çeşitlendirmesi özelliklerinden dolayı çteki ETF’lerden de ayrılıyor.

Bütün bunların yanında yanı SEC’in en fazla dikkat etmiş olduğu konulardan bir tanesi olarak öne çıkan depolama çözümleri içerisinde de fazlasıyla önemli bir madde açıklayan Bitwise, kendilerine ait Bitcoin ETF’sinin endeksli durumda bulunduğu BTC’lerin fazlasıyla güvenilir 3. partiler tarafından saklanacak olduğunu ve böyle depolanacak olduğunu da vurgulamıştı. SEC ise, Bitwise’e ait olan ETF’sini ilk önce Mart ayına erteleme kararı almış ve bu ertelemeden sonra ise 16 Mayıs tarihine kadar da söz konusu bu başvuruyu karara bağlaması gerekliydi.

Yeni yapılmış olan erteleme ile birlikte bildiri sonucuna bakarakta, halkın konuyla alakalı yorumlarını açıklayabilmesi maksadıyla 3 hafta süresince beklenilmiş olacak ve bundan sonrasında ise 2 hafta yanıt zamanını ortaya çıkartmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.