sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum’un merkezsiz olmadığını açıkladı

63

Ethereum kripto paranın kurucuları arasında yera lan Gavin Wood, yeni bir tane daha röportaj verip kripto para piyasası içerisinde yer alan Bitcoin ile Ethereum benzerindeki koinlerin aslına bakılırsa merkezsiz bir durumda olmadıklarını ifade etti.

Kripto paralar genel olarak merkezsiz olmaları ile, kullanıcılara belirli bir oranda gizlilikle beraber özgürlük sunmalarından dolayı tanınmaktalar. Ethereum kripto paranın kurucuları arasında yer alan Gavin Wood’da kripto paraların bu ilkelerden bir kısmına sadık kalmamış olduklarını düşünmekte.

Kripto parayla alakalı sektörün çok büyük bir ölçüde kutuplaşmış olduğunu ve adeta ufak gruplara ayrılmış olduğunu ifade eden Wood, bu söz konusu sektörün günümüz içerisinde bayağı ciddi problemlerle karşı karşıya kalmış olduğuna inanmakta. Bu problemleri Longhash’la yapmış olduğu röportaj esnasında dile getirmiş bulunan Wood şöyle konuşuyor;

”Milliyetçilik veyahut bir kutuplaşma; siz ne diyecekseniz deyin. Sektör adeta bir kabilelere ayrılmış durumda ve insanlar da artık kripto paraların teknik açıdan özelliklerine hiç bir şekilde bakmamaktalar.”

Ethereum kripto parayı kurmaya çalışmış oldukları zamanlardan söz eden Wood, o dönemler içerisinde Bitcoin’in destekçilerinin Ethereum adlı kripto parayı bir ”zaman kaybı” şeklinde görmüş olduklarını ifade etti. Wood’a bakılır ise aradan sadece birkaç sene geçmiş durumdayken Ethereum kripto paranın destekçileri de şimdi öteki kripto paralara aynı biçimde yaklaşmaya başladılar.

Bütün bunların yanında merkezsiz olma kavramını da ele almış olan Wood bu söz konusu ilkeye de çok sadık kalınmamış olduğuna vurgu yaptı. Bitcoin’in bile çok küçük bir grup insan tarafından yönetilmiş olduğunu ifade eden Wood şu ifadelere yer verdi; ”Bitcoin’in ağına giriş yapabilen, kısaca söylemek gerekir ise Bitcoin’de yer alan veri havuzuna erişim sağlayabilmekte olan herkes Bitcoin’i yönetmekte sayılır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.