sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,825.96
-160.53
Ethereum
$1,231.87
-23.34
Litecoin
$76.58
-2.71
DigitalCash
$44.26
-1.79
Monero
$142.14
-0.25
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$18.83
-0.6
Dogecoin
$0.10
-0

Ripple ile alakalı konuştu

62

Al Ahli Bank’ın CTO’su görevinde bulunan Salem Al Sarraf, Ripple‘ın gerçekleştirmiş olduğu etkinliğe katılıp firmanın son zamanlar içerisinde atmış olduğu adımla alakalı bir takım açıklamalar gerçekleştirdi.

Kripto para sektöründeki en büyük firmaları arasında yer alan Ripple geçmiş olduğumuz son birkaç ay içinde türlü bankalarla toplanıp Ripple Net benzerindeki teknolojilerin geleceğiyle alakalı olarak görüşmeler gerçekleştirmekte. Bu alan içerisinde bayağı bir başarılı girişimleri yer alan firma özellikle de Orta Doğu ile birlikte Kuzey Afrika (MENA) bölgesi içerisindeki bir çok bankanın da ilgisini çekmeyi başarmış oldu. Bu bankaların arasında Al Ahli Bank’ta yer alıyor.

Bankadaki CTO’luk görevini üstlenmiş olan Salem Al Sarraf, Ripple’ın geçmiş olduğumuz günler içerisinde Dubai’de gerçekleştirmiş olduğu bir etkinliğe katılım sağlayarak firmanın yeni ürünlerinden de söz etti.

İlk önce Al Ahli Bank olarak başlatmış oldukları yeni projelerden söz etmiş olan Al Sarraf, bankanın yeni geliştirmeye başladığı uygulamalarla beraber özellikle de mobil bankacılık ile birlikte İnternet bankacılık benzerindeki süreçleri daha hızlı bir duruma getirmiş olduğunu ifade etti ve şu şekilde ekledi:

”Müşterilerimizin bu yeni uygulamayı kullandıkları esnada fark edecek oldukları tek şey uygulamanın hızı olarak öne çıkacak.”

Bunun yanında bankanın Ripple şirketiyle kurmuş olduğu ortaklığa da değinmiş olan Al Sarraf, Ripple’ın özellikle de uluslararası çeşitli ödemeler hususunda bayağı verimli ürünler geliştirmiş olduğunu ifade ediyor ve bunlar arasından bir tanesine örnek olarakta RippleNet’i göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.