sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Almanya Blockchain düzenlemeleri hazırlama planları yapıyor

46

Almanya‘da yer alan yerel kaynaklardan bazıları, hükümetin gelecek birkaç ay içinde Blockchain teknolojisi ile alakalı çok daha yeni düzenlemeler hazırlayacak olduğunu iddia etmekteler.

Handelsblatt benzerindeki kaynaklar tarafından yapılmış olan haberlere bakılır ise Alman Hükümeti de Blockchain isikli bu büyük teknolojiyi bir an önce düzene sokmak ve Blockchain tabanına sahip finans ürünlerinin önünü açabilmeyi çok istiyor. Hükümete yakın olması ile bilinmekte olan Thomas Heilmann’ı referans göstermiş durumdaki bu kaynaklar, bahsi geçen düzenlemelerle alakalı çalışmaların çoktan başlamış olduğunu da ileri sürüyorlar.

Blockchain isimli popüler teknolojinin Almanya için fazlasıyla yararlı olacağını ve Almanya’nın bu özel sektörü çok daha etkili bir biçimde düzenleyebilecek olduğu konusunda düşüncesi bulunan Heilmann konuyla alakalı olarak şu yorumu gerçekleştiriyor;

”Blockchain isimli teknolojiyi Almanya içerisinde öne çıkartmanın ve bunu sene bitmeden gerçekleştirmenin çok büyük bir önem taşımakta olduğuna inanıyoruz.”

Almanya içerisinde yer alan yetkililer ise Blockchain ile birlikte kripto para benzerindeki teknolojilere şu zamana kadar temkinli bir biçimde yaklaşım gösteriler ve bu söz konusu sektörlere yönelik olarak fevri bir adım hiç bir şekilde atmadılar. Bu teknolojilerin hızlı bir şekilde gelişim göstermesiyle beraber Alman Hükümetinin de fikrinin değişmiş olduğu düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.