sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Değerinin 1.000 dolara çıkacağını düşündüğünü ifade etti

100

Litecoin kripto paranın kurucusu olan Charlie Lee, Anthony Pompliano’nun hazırlayarak sunmuş olduğu podcaste konuk olarak katıldı ve fazlasıyla önemli açıklamalar gerçekleştirdi. Başarılı durumdaki isim, yapmış olduğu açıklama içerisinde Litecoin’in bu günden yaklaşık olarak 1 ila 1.5 sene kadar öncesinde 300 dolar tutarına kadar çıkmış olduğu günlere değindi ve ayrıca kendinin LTC’lerini satmış olmasıyla alakalı olarakta konuşma yaptı.

Lee, 300 dolar seviyesinde bütün LTC’lerini satmış olduğunun anımsatılmasının üstüne, o dönemlerde fiyatın çok daha fazla yukarılara çıkacka olduğunu düşündüğünü ifade etti ve şunları ilave etti:

”Açıkça söylemek gerekir ise o dönemlerde elimde yer alan bütün LTC’leri satma konusunda karar verdiğim zaman, fiyatın 1.000 dolar tutarına kadar çıkacak olduğunu düşünmekteydim. Aslında ben o seviyenin zirve olacağını hiç bir şekilde düşünmedim. 1.000 dolar bana fazlası ile gerçekçi gelmekteydi ve sanki devamlı olarak artmayı sürdürecek gibiydi.” ifadelerine yer verdi.

Lee ayrıca, kendisine fiyat tahminiyle alakalı sorular sorulmasını sevmemekte olduğunu da açık bir şekilde ifade ederken, ne Bitcoin kripto parası ne de Litecoin kripto paralarıyla alakalı bir şekilde tahmin vermesinin hiç bir şekilde doğru olmayacağını da açık bir şekilde ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.