sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

FED’den kripto para birimlerini yasaklama gibi bir niyet bulunmadığı açıklaması

59

Fed’in Başkanı olarak görev yapan Jerome Powell, Temmuz ayı içerisinde yapmış olduğu bir açıklamayı kesinleştirip kripto para birimlerinin kullanımını yasaklama benzerindeki bir niyetlerinin bulunmadığını açıklamış oldu.

Powell, Temmuz ayı içerisinde katılmış olduğu özel bir oturum esnasında dijital merkez bankası parası (CBDC) çalışmalarıyla alakalı bir konuşma gerçekleştirmiş ve ‘Dijital bir Amerika Birleşik Devletleri para birimi olsa idi stablecoinler ile birlikte kripto para birimlerine ihtiyacınız bulunmazdı.’ şeklindeki ifadelerine yer vermişti. Kendinden söz konusu bu ifadeyi kesinleştirmesini talep eden Kongre Üyesi Ted Budd’a cevap vermiş bulunan Powell, kendisini tamamen ‘yanlış bir şekilde ifade etmiş olduğunu’ ve Çin devletinin tam tersine, kripto para kullanılmasını kısıtlama ya da yasaklama niyetlerinin bulunmadığını da vurgulamış oldu.

Powell, bu söz konusu açıklamalarını geçmiş olduğumuz günlerde Hazine Bakanı olarak görev yapan Janet Yellen’le beraber katılmış olduğu Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi oturumu esnasında gerçekleştirdi.

Bilhassa stablecoinlerle alakalı konuşma gerçekleştiren Fed Başkanı, ‘para piyasasının fonlarının yanı sıra banka mevduatlarına benzemekte olan’ bu söz konusu varlıkların, mevcut durumda bulunan ‘regülasyon parametrelerinin dışında kalmakta olduklarını’ ve aynı zamanda ‘regüle edilmelerinin uygun durumda bulunacağını’ ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.