sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Kripto para birimlerinin varlık sınıfı olarak görülmesi gerektiğini söyledi

154

Hindistan Merkez Bankasına eski başkan yardımcısı olarak tanınan R. Gandhi, kripto para birimlerinin aslında birer para birimi şeklinde kabul edilemeyecek olduğunu ve bunların bir varlık sınıfı şeklinde tanınmasının gerekli olduğunu ifade etti.

Gandhi yapmış olduğu açıklamasında, kripto para birimlerinin para birimlerinde aranmakta olan en temel şartları karşılamamakta olduğunu ve bundan dolayı da birer ödeme aracı şeklinde görülemeyecek olduğunu açıklamış oldu.

2014 ila 2017 tarihlerinin arasında Hindistan Merkez Bankasının (RBI) başkan yardımcılığını yapmış bulunan isim, açıklamalarını da Hindistan İnternet ile Mobil Derneği aracılığıyla Salı gününde düzenlenmiş olan özel konferansta gerçekleştirdi.

Kripto para birimlerinin ‘anonimlik ile bağımsızlık’ şeklindeki ilkelere dayanmakta olduğunu ve ne vergilendirilebilmekte olduğunu ne ise takip edilebilmekte olduğunu ifade eden Gandhi, bu duruma ‘Ancak her bir toplumun, paydaşlar tarafından uyulması beklenen bir takım kuralları bulunmaktadır ve bu kurallara uymayanlar da cezalandırılır. Devletler, ekonomik bir durumdaki işlemler söz konusu olduğu zamanda vatandaşlarına özgürlük tanımayı talep ederler. (İlgili) yükümlülükleri uygular, gelirlerin yanı sıra değer artışı kazançlarından da vergi alırlar. Bundan dolayı da her türdeki ekonomik faaliyet, bu gibi şeylere tabi bir durumda bulunmalı.’ şeklindeki yorumunu da ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.