sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,229.74
+425.55
Ethereum
$1,282.95
+53.2
Litecoin
$78.46
+3.65
DigitalCash
$46.84
+2.72
Monero
$147.67
+2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.35
+0.58
Dogecoin
$0.10
0

Wells Fargo şirketinden varlıklı müşteriler için özel BTC fonu

20

San Francisco’da merkezi bulunan finansal hizmet firmalarından biri olan Wells Fargo, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ile Borsa Komisyonuna (SEC) pasif bir şekilde yönetilebilecek bir Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimi fonunun bilgi dokümanını sunmuş oldu.

İlk önce CoinDesk şirketi aracılığıyla aktarılmış olan habere bakılırsa Wells Fargo şirketi, ihraçlarının FS NYDIG Bitcoin Fund I, LP şeklinde gözükmekte olduğu fonu oluşturma maksadıyla NYDIG ile birlikte FS Investments’le iş birliği yapmakta.

SEC’ye sunulmuş olan dokümana bakılırsa Wells Fargo şirketi, fonun yapacak olduğu satışlardan Wells Fargo Clearing Services ile birlikte Wells Fargo Advisors Financial Network ismine sahip iki tane alt kuruluş aracılığı ile pay almış olacak.
FS NYDIG Bitcoin Fund I, LP ise halen ilk satışını yapmış değil. Varlık yönetim firmalarından bir olarak öne çıkan Stone Ridge’a bağlı durumda bulunan NYDIG, tekrardan bu ayın içinde bir başka bankacılık devi olarak öne çıkan JPMorgan şirketiyle iş birliği yapmaya başlamış oldu. JPMorgan şirketinin müşterisi olanlar bu iş birliğiyle beraber Bitcoin adlı kripto para birimi fonuna erişim sağlayabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.