sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin kullanarak siber suç işleyenlere Blockchain analiz aracı kurulmuş durumda

143

Blockchain analiz firmalarından biri olan Elliptic, dark web üzerinde, Bitcoin adlı kripto pra birimi adreslerinin suç faaliyetiyle bağlantılarının kontrol edilebilmesini sağlamakta bulunan ‘Antinalysis’ adına sahip bir blockchain analiz aracı kullanılmakta olduğunu ortaya koymuş oldu.

Kripto paranın borsalarının yanı sıra, yasa dışı faaliyetler ile bağlantılı fonları kontrol edebilme amacıyla türlü analiz araçlarını kullanmış oluyor. Böylelikle herhangi bir suç faaliyetiyle ilişkisi bulunan cüzdan belirlenebilmekte ve suçlu olanlar, yetkili olanlara da sevk edilebilmekte. Fakat dark web üzerinde yer alan kullanıcılar, bununla ilgili bir çözüm de bulmuş bulunabilir.

Antinalysis adlı platform, dark web platformunun üstünde gerçekleşmiş olan faaliyetler esnasında kripto para birimine başvurmuş olanlar aracılığıyla kullanılmak üzre tasarlanmış oldu. Suçlu olanlar, kripto para birimlerinin regüle edilmiş borsalar aracılığıyla ‘suç geliri’ şeklinde tanımlanıp tanımlanmayacak olduğunu, bu söz konusu sistem aracılığıyla da test edebilmekte.

Antinalysis adlı platform, suçluların cüzdanlarının yanı sıra içermiş olduğu fonlara yönelik olarak çok önemli bir ön izleme sağlayıp yetkili isimlerden kaçınmasına yardımcı olmayı sağlamış oluyor. Söz konusu bu site, Tor üstünde çalışmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.