sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,148.88
+293.14
Ethereum
$1,274.59
+30.07
Litecoin
$76.83
+0.92
DigitalCash
$47.04
+2.78
Monero
$146.41
+0.42
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.22
+0.38
Dogecoin
$0.10
0

Bireysel durumdaki JPMorgan müşterileri Kripto fonlarına yatırım yapabiliyor

32

Business Insider aracılığıyla aktarılmış olanlara bakılırsa Amerika Birleşik Devletleri’nin bankacılık devlerinden biri olarak öne çıkan JPMorgan, bireysel durumda bulunan varlık yönetim müşterileri için Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) dahil olmak üzre tam tamına beş tane değişik kripto para fonu üzerine yatırım yapma olanaklarını sunmaya başlamış oldu.

Aktarılmış olanlara bakılırsa müşterilerin kripto para birimleriyle bağlantılı durumda bulunan ürünle alım-satım yapabilecek olduğu bilgisi, JPMorgan’ın yatırım danışmanları için geçmiş olduğumuz haftalarda iletilmiş olan bir bildiriyle açıklamış oldu.

Kripto para birimlerinin fiyatlarını yansıtmakta olan bu ürünler, yatırımcılar için kripto para birimlerine dolaylı yoldan kolay bir şekilde yatırım yapma olanağını sunmakla beraber, bunlara direkt bir şekilde yatırım yapma fırsatı sunmamakta. Kurumsal durumda bulunan Goldman Sachs müşterileri vadeli durumda bulunan kripto para ticareti; varlıklı olan Morgan Stanley müşterileri Bitcoin adlı kripto para biriminin fonlarına yatırım yapabiliyor olsa da, kripto paralarla alakalı hizmeti Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan bireysel müşterilerine de sunmakta bulunan ilk dev banka JPMorgan olarak öne çıktı.

JPMorgan’da görevli olan yatırım danışmanları, kendilerine iletilmiş olan özel bildirinin kapsamında müşterilerine kripto para ürünleriyle alakalı olarak herhangi bir tavsiyede bulunamıyor olacak. Danışmanlar sadece söz konusu bu ürünlere yatırım yapma konusunda isteği bulunan yatırımcıların taleplerini karşılamış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.