sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Hindistan’ın Merkez Bankası Başkan Yardımcısı’ndan kripto para kullanımındaki artış konusunda açıklama

96

Hindistan’ın Merkez Bankasında Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Shri T. Rabi Sankar, dünyanın tamamında artış gerçekleştiren kripto para birimi kullanımının, insanların dijital para birimine göstermiş olduğu isteğin bir işareti olabileceğini ve merkez bankalarının söz konusu bu isteği kendi dijital para birimlerini üretip karşılayabilecek olduğunu ifade etti.

Rabi Sankar, geçmiş olduğumuz katılmış olduğu ‘Dijital Merkez Bankası Paraları: Paranın Geleceği Bu mu?’ başlığına sahip seminer esnasında dijital merkez bankası tarafından üretilebilen (CBDC) sunabilecek olduğu avantajların yanı sıra dezavantajlardan söz ederken, özel sanal para birimlerinin çatısı altında kripto para birimleri de yorumlamış oldu.

Hindistan’ın Merkez Bankasında Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Sankar bunların temel bir değeri olmadığından dolayı ne birer tane emtia, resmi bir tane üreticisi bulunmadığından dolayı ne ise birer para birimi olduğunu ifade etti.

Kripto para biriminin kullanımında olan artışla kripto para birimlerinin dünya gündemine girmeye başlamış olmasının, ‘dijital para birimlerine duyulmakta olan isteğin bir işareti’ durumunda bulunabileceğini ifade eden isim, bu söz konusu isteğin CBDC ile karşılanabilecek olduğunu ifade ederek, merkez bankalarından bazıları bundan dolayı da kendi dijital paralarını çıkarmayı talep ediyor olabileceğini açıklamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.