sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Çin’in Merkez Bankası, Pekin kentinde kripto paralarla bağlantılı firmayı kapadı

37

Çin Merkez Bankası bünyesinde görevli olan işletme dairesi, Pekin kentinde yer alan Beijing Qudao Cultural Development Co Ltd ismine sahip bir firmayı, kripto para ticareti yapmak amacıyla gereken yazılım altyapısını sağlamamakta olduğu şüphesi ile kapatma kararı almış oldu.

Çin Merkez Bankası aracılığıyla Salı gününde yapılmış olan açıklamaya bakılırsa Merkez Bankası bünyesinde yer alan işletme dairesi, firmanın faaliyetlerini durdurmanın yanı sıra internet sayfasını kapatma amacıyla Pekin kentinde yer alan finansal denetim idaresi ile iş birliği yapmış oldu.

Qudao Cultural Development’ın, kripto paralarla alakalı işlem yapma amacıyla kullanılmakta olan bir yazılım hizmeti sunduğundan şüphelenilmekte. Çin’in Merkez Bankası, kendi denetimi içerisinde yer alan kuruluşların kripto paralarla bağlantılı bir şekilde ticari faaliyetlerin reklamını hiç bir şekilde yapmaması ve söz konusu bu işletmelere ofis olanağı sağlamamasının gerekli olduğu bilgisini de tekrarlamış oldu.

Merkez Bankası, bireysel durumda bulunan yatırımcılara da kripto para birimleriyle bağlantılı durumda bulunan spekülasyonlara bilinçsiz bir biçimde uymamaları şeklinde tavsiyede bulunmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.