sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Interactive Brokers artık kripto para birimi işlemlerini başlatmış olacak

78

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan bir aracı firma olan Interactive Brokers şirketi, platformunda yer alan kripto para alım ve satım işlemlerini bu yaz döneminin sonuna dek başlatmış durumda bulunacağını açıklamış oldu. Firmanın CEO’su, bu söz konusu kararın müşterilerden gelmiş olan ‘talep’ sonunda alınmış olduğunu ifade etti.

CNBC platformuna bakılırsa müşteri kitlesi açısından en sofistike e-brokerlardan bir tanesi olarak öne çıkan Interactive Brokers, kripto para işlemleri için birkaç ay içinde start verme planları yapıyor. 2021 senesinin ilk çeyreğinin sonundan itibaren; Interactive Brokers şirketinin 1.33 milyon tane kayıtlı kullanıcısının yanı sıra bu yatırımcılara ait 330.6 milyar dolar fonu mevcut durumda.

Aracı firmanın CEO’su olarak görev yapan Thomas Peterffy, Çarşamba gününde yapmış olduğu açıklaması içinde müşterilerden kripto para hususunda bir talep gelmiş olduğunu ve bu söz konusu hizmeti ‘yaz döneminin sonlarında sunmayı’ planlamakta olduklarını ifade etti.

Hali hazır bir şekilde Bitcoin adlı kripto para birimi vadelileriyle işlem yapılabilmekte olan platform üzerinde, direkt olarak alım-satım da yapılması konusunda beklentiler var. Interactive Brokers şirketinin CEO’su, sunacak oldukları yeni hizmetin özellikle de güvenlik yönünden sorular doğurmakta olduğunu ifade etti ve şu şekilde ifade etti;

‘En büyük durumda olan zorluk, müşterilerin tam olarak nasıl %100 güvende tutulacak olduğuyla alakalı. Kripto para birimleriyle yapılmakta olan işlemler takip edilememekteyken, nasıl olabilecekte müşterilerin paralarının çalınmayacak olduğundan %100 emin olabilirsiniz? Bu hususta ise yaz mevsiminin sonunda, hizmete girmiş olduğumuzda daha faz şey öğrenmiş olacağız.”

Interactive Brokers’ın sunacak olduğu söz konusu bu hizmetlerin, kripto para piyasası içerisine giriş yapma konusunda isteği bulunan özellikle bireysel yatırımcılarla alakalı kolaylık sağlayacak olduğu düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.