sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

157 Milyar dolar tutarındaki Victory kripto para piyasasına giriş yapacak

76

Yönetiminin altında toplam olarak 157.1 milyar dolar değerine sahip varlık bulundurmakta olan Victory Capital şirketi, kripto paralarla alakalı piyasaya giriş yapabilme amacıyla hem Nasdaq adlı platform hem Hashdex adlı platformla anlaşma sağlamış olduğunu duyurmuş durumda. Victory Capital şirketi, Amerika Birleşik Devletleri asıllı kripto para yatırımcılarına sunulacağı açıklanan enstrümanlara sponsorluk yapmış olacak.

Global varlık yönetim şirketlerinden Victory Capital, kalifiye yatırımcılara özel olarak Nasdaq Crypto Index’i (NCI) takip etmekte bulunan çok özel bir fon kurma planını Çarşamba gününde yapmış olduğu basın duyurusu esnasında duyurmuş oldu. NCI; Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Litecoin adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para birimi, Bitcoin Cash adlı kripto para birimi, Chainlink adlı kripto para birimi, Stellar Lumens adlı kripto para birimi, Uniswap adlı kripto para birimi ve Filecoin adlı kripto para biriminden oluşmakta.

Buna ilave bir şekilde Nasdaq’ta yer alan Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para birimi fiyat endekslerinin temel alınacak olduğu öteki özel fonlar için trading ve varlık yönetim hizmetlerinden, Hashdex aracılığıyla sağlanmış olacak.

VictoryShares şirketinin Başkanı olarak görev yapan Mannik Dhillon, kripto para birimlerinin türlü varlıkların yer almış olduğu bir portföyle alakalı ‘geçerli bir varlık sınıfı’ şeklinde kabul edilebilecek olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.