sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,229.74
+425.55
Ethereum
$1,282.95
+53.2
Litecoin
$78.46
+3.65
DigitalCash
$46.84
+2.72
Monero
$147.67
+2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.35
+0.58
Dogecoin
$0.10
0

Apple Pay’dan Coinbase Card hamlesi

180

Kripto para borsalarından biri olarak öne çıkan Coinbase, Coinbase Card’ın artık hem Apple Pay üzerinde hem ise Google Pay aracılığıyla kullanılabilecek olduğunun duyurusunu yaptı.

Coinbase adlı platformun salı gününde yapmış olduğu duyurusuna bakılırsa söz konusu kullanıcılar, Apple Pay sayesinde bundan böyle mobil telefonlarını kullanıp ödeme yapabiliyor olacaklar. Bir tane banka kartı gibi işlev görmekte bulunan Coinbase Card, Visa uyumuna sahip yerlerde direkt olarak Coinbase cüzdanı üzerinde yer alan kripto para bakiyesini kullanıp ödeme yapma amacıyla kullanılabilmekte.

Ardımızda bırakmış olduğumuz sene Avrupa Birliği ile birlikte Birleşik Krallık’ta yer alan kullanıcılar aracılığıyla kullanılmaya başlamış olan Coinbase Card’la alakalı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde bir bekleme listesi yer alıyor. Firma, bu söz konusu kullanıcılarla yakın zaman içinde iletişime geçilecek olduğunu açıklamış oldu.

Gerekli durumda bulunan işlemleri yapmış ve bekleme listesi içerisine girmiş durumda bulunan isimler, Coinbase Card başvuruları onaylanmasının hemen ardından kartın teslim edilmesi konusunu beklemeden kart bilgilerini Google Pay ya da Apple Wallet uygulamasına bağlayabiliyor olacaklar. Kullanıcılar, Apple Pay’i kullanma amacıyla direkt bir şekilde Coinbase uygulamasını da kullanabiliyor olacaklar.

Apple şirketi, Mayıs ayının son günlerinde vermiş olduğu iş ilanında firmanın Alternatif Ödemeler kısmında yer alan çalışmaları yönetebilecek; dijital cüzdanın yanı sıra BNPL ile birlikte hızlı ödeme sistemleri ya da kripto para benzerindeki alanlar içerisinde yetenek sahibi birini aramakta olduğunu ifade etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.