sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Çin televizyonlarından Bitcoin için eleştiri

95

Qu Qiang, Çin televizyonuna vermiş olduğu demeçler esnasında Bitcoin adlı kripto para biriminin insanlığın standart para birimi haline gelecek olması halinde ‘hepimizin ölebileceğini’ açıkça ifade etti. Qiang’ın yapmış olduğu söz konusu yorum, kripto para camiaları tarafından da çok olumsuz tepkiler almış oldu.

Pekin’de yer alan Renmin Üniversitesi içerisinde görevli olan Qu Qiang, bugün JPMorgan Chase’in eski baş ekonomistlerinden biri olarak tanınan Anthony Chan gibi isimlerle beraber China Global Television Network’teki (CGTN) Dialogue programına katılım gerçekleştirdi. Üniversite’ye bağlı durumda bulunan Uluslararası Para Enstitüsü içerisinde yardımcı direktörlük yapmaya devam eden Qiang, Bitcoin adlı kripto para birimine bir takım eleştiriler getirmiş oldu.

Satoshi Nakamoto‘nun, ‘eşten-eşe bir şekilde elektronik nakit sistemi’ ifadeleriyle tanıtmış olduğu Bitcoin adlı kripto para birimi, kimilerince çok önemli bir para birimi, kimileri tarafından da bir başka saklama aracı şeklinde değerlendirilmekte. Qiang, Bitcoin adlı kripto para biriminin para birimi şeklinde ele alınmış olduğu söz konusu bu program esnasında, insanlığın varsayılarak kullanılan para biriminin Bitcoin adlı kripto para birimi olması halinde neler gerçekleşebileceğini şöyle anlatmış oldu; ‘Eğer ki insan toplumunun kullanacak olduğu nihai para birimi Bitcoin adlı kripto para birimi olursa, en kötü senaryodan bakıldığı zaman, hepimiz öleceğiz anlamına gelmektedir. Şaka yapmamaktayım. Bitcoin adlı kripto para biriminin kısıtlı bir miktarda arzı mevcut ki bu onu deflasyonist bir para birimi haline getiriyor. Bitcoin adlı kripto para biriminin arzı, insanlığın ekonomik gelişmesine paralel şekilde artmamış olacak.’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.