sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Ripple şirketinin XRP’yi kontrol etmediğini ifade etti

69

Ripple şirketinin CEO’su olarak görev yapan Brad Garlinghouse, Ripple şirketinin XRP adlı kripto para birimini kontrol etmemekte olduğunu ve onun Bitcoin adlı kripto para birimine benzer bir biçimde, açık-kaynaklı bir sistem olduğunu açıkça ifade etti. Garlinghouse, XRP adlı kripto para biriminin Bitcoin adlı kripto para birimine kıyaslandığı zaman çok daha verimli bir biçimde çalışmakta olduğuna vurgu yaptı.

CNBC kanalının dün yayınlamış olduğu Disruptor 50 listesi içerisinde 38. sırada kendisine yer bulan Ripple şirketinin CEO’su, bugün ise Squawk Box adlı programa katılım gerçekleştirdi. Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan yasal belirsizlikleri tekrardan gündeme getirmekte olan Garlinghouse, SEC’nin XRP adlı kripto para birimine yönelik iddialarını doğru bulmadığını açıkça belirtti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymet ile Borsa Komisyonu, Bitcoin adlı kripto para birimiyle beraber Ethereum adlı kripto para birimi gibi kripto paralardan çok daha değişik olarak XRP adlı kripto para birimini Ripple şirketi tarafından üretilmiş bir menkul kıymet şeklinde değerlendirmekte.

Garlinghouse, bugün gerçekleşen yayın esnasında XRP adlı kripto para biriminin Ripple şirketinin kontrolü altında bulunmadığını ve Bitcoin adlı kripto para birimine benzer bir biçimde, açık kaynaklı bir şekilde çalışmakta olduğunu da dile getirmiş oldu. Garlinghouse, XRP adlı kripto para biriminin ‘işlem hızı açısından çok daha verimli durumda bulunduğunu’ ve ayrıca XRP adlı kripto para birimi Ledger’ın karbon-nötr durumda bulunduğunu vurgulayıp, onu Bitcoin adlı kripto para biriminden ayrıştırmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.