sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Dijital dolarla alakalı pilot çalışmalar gelecek sene başlamış olacak

67

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yer alan Dijital Dolar Projesi (DDP), CBDC’nin tam olarak nasıl çalışacağını test etme amacıyla en az beş tane pilot çalışma yapacak olduğunu duyurmuş durumda. Çalışmalar ise, 12 ayın ardından başlamış olacak.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yer alan CBDC çalışmalarını desteklemekte bulunan Dijital Dolar Projesinin dahilinde yürütülmeye devam eden pilot çalışmalar, CoinDesk platformuna bakılırsa; bankaları az kullanmakta olan, hiç bir şekilde kullanmamakta olan ve de bankacılık hizmetlerine erişebilmekte bulunan kişilerle ufak işletmeleri baz almış bulunacak.

Bunun dahilindeki kişi ile birlikte işletmelerle alakalı dijital doların yararlı durumda olup olmayacağını ve tam olarak nasıl yararlı olabileceği değerlendirmiş olacak. İlk üç tane pilot çalışma, iki aylık zaman zarfında duyurulmuş olacak.

Pilot çalışmaların kapsamında; dijital doların teknik gereksinimlerinin yanı sıra işlevsel durumda bulunan gereksinimleri araştırılmış olacak, analiz edilmiş olacak ve de tanımlanmış olacak. Bu söz konusu teknik ile birlikte işlevsel gereksinimlerin arasında; CBDC’nin yararları, öne çıkmış olan bazı zorluklarının yanı sıra test uygulamalarının yanı sıra yaklaşımları, perakende ya da toptan satışlarla ilgili olarak potansiyel kullanım alanları bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.