sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

SEC XRP yatırımcılarının isteğini kabul etmedi

23

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde bir grup XRP adlı kripto para biriminin yatırımcısı, SEC platformunun Ripple şirketi aleyhinde öne sürmüş olduğu argümanlara karşı çıkabilmenin yanı sıra 2020 senesinin Aralık ayındna bu zamana kadar devam eden davada, davalının tarafında yer alabilme amacıyla mahkemeye başvuruda bulunmuş oldu.

Söz konusu bu başvurunun kabul edilmesinin gerekli olduğunu savunmakta bulunan Ripple şirketinin avukatlarıyla reddedilmesinin gerekli olduğunu savunmakta olan SEC avukatları, 3 Mayıs tarihinde Hakim Sarah Netburn’e 2 tane farklı mektup yolladılar. Ripple şirketinin avukatları, XRP adlı kripto para birimi yatırımcılarının SEC’nin davasından dolayı 15 milyar dolar tutarında bir kayıp yaşamakta olduklarını vurgulamakta ve bunların, dava içerisinde kısmi bir şekilde de olsa yer almasının gerekli olduğunu savunmakta.

Menkul Kıymet ile Borsa Komisyonu, Ripple şirketiyle aynı tarihte yollamış olduğu mektup üzerinde, mahkemeye yapılmış olan başvurunun, Hem İdari Prosedür Yasalarına hem de Menkul Kıymet Borsaları Yasasına aykırı bir durumda bulunmasının yanı sıra yatırım yapanların davada direkt bir şekilde çıkarının bulunmaması ve de yatırımcıların muhtemel katılımının davayı hem uzatacak olduğu hem çok daha karmaşık hale getirecek olduğu nedenleriyle başvurunun reddini savunmakta.

SEC platformunun avukatları, XRP adlı kripto para birimi sahibi olanların ikincil piyasalar üzerinde işlem yapmakta olduğunu ve davada direkt olarak temsil edilmelerinin gerekli olmadığı kanısında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.