sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Maker platformu DeFi ekosistemi içerisine gayrimenkul sektörünü de getirmiş oldu

132

Maker (MKR) adlı platform, gayrimenkul ile alakalı sektörü DeFi ekosistemine getirip kredilerle ilgili olarak finansman sağlamaya başlamış oldu. MKR adlı token ise, gelişmenin hemen sonrasında ATH görmüş oldu.

Lending platformu olarak öne çıkan Maker platformu, konut kredisiyle ilgili finansman sağlıyor olmasıyla beraber gerçek dünya varlıklarını DeFi sektörü içerisine katmış oldu. Konuyla alakalı olarak açıklamalarda bulunan MakerDAO üyelerinden Sébastien Derivaux, Maker adlı platformunun bir tane konut kredisini finanse edebilmek amacıyla hiç yoktan 38.000 DAI mint etmiş olduğunu ifade etti.

Mint edilmiş olan DAI’a ait işlem üzerinde, Etherscan verilerine bakılırsa DAI’ın hiçbir yerden gelmemiş olduğu da (0x0) görülmekte. Derivaux, en alt kısımda da mülkiyet teminat NFT’si bulunmakta olduğunu ifade ediyor. Coindesk tarafından yapılmış olan haberde, Derivaux projenin başlangıç aşamasında Amerika Birleşik Devletleri içerisinde yeralan evleri yenilemenin yanı sıra kredi finanse etme amacıyla kullanılacak olduğunu ifade ediyor.

Maker adlı platform, gayrimenkul finansmanıyla ilgili olarak gayrimenkul kredi firmalarından New Silver Lend ile birlikte gerçek dünyaya ait olan varlıkları DeFi ekosistemi içerisinde finanse etmiş olan Centrifuge’yle çalışmakta. Derivaux aynı zamanda, New Silver Lend’in tamamen legal bir firma olduğunu belirtti ve Maker adlı platformun risk değerlendirmesini de paylaşmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.