sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Ripple CEO’sundan BTC camiasına çağrı

31

Ripple şirketinin kurucuları arasında yer alan Chris Larsen, 22 Nisan Dünya Günü tarihinde Bitcoin adlı kripto para biriminde kullanılmakta olan proof-of-work (PoW) algoritmasıyla alakalı bir paylaşımda bulunmuş oldu. Larsen, Bitcoin adlı kripto para birimi madencilerininin yanı sıra borsaları ile birlikte geliştiricilerini de PoW’dan ‘uzaklaşmak içim’ çağırmış bulundu.

Bitcoin adlı kripto par birimi kullanıcılarının bütün işlemleri, proof-of-work algoritmasının yanı sıra buna uygun bir şekilde hareket etmekte bulunan madencilerle onaylanmakta. Kripto para birimlerinin ana akımın çok önemli bir parçası olmaya başlamış olduğunu ifade eden Larsen, iklimle ilgili krize de atıfta bulunup buna bir alternatif bulunmasının gerekli olduğunu savunmuş oldu.

Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliğinin bir bölümü kömür enerjisiyle yapılmaktayken bir bölümü de yenilenebilir enerjiyle yapılmakta. Larsen, yenilenebilir enerjinin kullanılmasını takdir etmekteyken, Bitcoin adlı kripto para biriminin tek bir başına senede 132TWh (ortalama olarak 12 milyon tane Amerika Birleşik Devletleri’nin hanesine denk) elektrik tüketmiş olduğuna da dikkatleri çekmiş oldu.

Sektörün tamamında üretilmiş olan hash oranının büyük bir bölümü de, Bitcoin adlı kripto para biriminden gelmekte. Ethereum adlı kripto para birimi de dahil edilecek olur ise, PoW algoritmasını kullanmamakta olan kripto para birimleri, piyasanın toplamda yer alan değerinin %43’lük kısmını oluşturmakta.

Larsen, bu söz konusu verilerin doğrultusunda proof-of-work algoritmasıyla ilgili olarak ‘Çok mükemmel biçimde tasarlanmış ancak günümüz dünyası üzerinde artık tarihi geçmiş bir teknolojidir.’ şeklinde bir yorumda bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.