sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

IOTA’nın fiyatı yükselişe geçmiş durumda

30

IOTA adlı kripto para birimi beklenmekte olan Firefly adlı cüzdanın beta sürümünü yayınlamış olduğu konusunda duyuru paylaştı. Haberin hemen sonrasında ise MIOTA adlı tokenin fiyatı yükselişe geçmiş oldu.

IOTA (MIOTA) adlı kripto para birimi, Firefly ile alakalı haberinin hemen sonrasında CoinGecko üzerineki verilere bakılırsa gün içinde %16 seviyesinde bir değer kazanmış oldu ve 1,69 dolar tutarının üstüne çıkmış oldu. Minimalist bir şekilde nitelendirilmiş olan Firefly cüzdanı, IOTA adlı kripto para biriminin Chrysalis adlı güncellemesiyle ilgili olarak tasarlanmış durumda. Bu söz konusu cüzdan, Chrysalis’e geçişle alakalı süreç içerisinde çok önemli bir kilometre taşı şeklinde kabul görülmekte.

Geçişle alakalı sürecin 21 Nisan tarihi içerisinde başlayacak olduğu Chrysalis, 28 Nisan tarihi içerisinde de hayata geçmiş olacak. Beta versiyonu sunulmuş durumda bulunan cüzdan ile Chrysalis ağının bir başka açıdan nasıl gözükecek olduğunun sinyallerinin verilecek olduğu da ifade ediliyor. Güvenli durumda bulunan transferler, fazlasıyla hızlı onaylama işlemlerinin yanı sıra yeniden kullanılabilmekte olan adresler benzerindeki bir takım özellikler de kullanıcılara vadedilmekte.

Söz konusu bu cüzdan, Stronghold ile birlikte wallet.rs ismine sahip iki tane açık kaynak koda sahip durumdadır. Söz konusu bu cüzdanın güvenliğinin yanı sıra ölçeklenebilirlik ile birlikte performans benzerindeki temel işlevleri hususunda bu kaynak kodları işlev göstermektedir. Windows işletim sisteminin yanı sıra Mac işletim sistemi ile birlikte Linux işletim sisteminin kullanıcıları, Firefly isimi cüzdanın beta sürümünü indirerek kullanmaya başlayabiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.