sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Cardano fiyatı hala yükseliyor

68

16 Mart tarihi içerisinde Coinbase platformunun haberiyle yükselişe geçmiş olan Cardano (ADA) adlı kripto para biriminin fiyatı, yukarı yöndeki ivmesini halen sürdürüyor.

Cardano (ADA) adlı kripto para birimi, CoinGecko platformuna bakılırsa 24 saatteki zaman dilimi içerisinde %16’nın üstünde bir değer kazanmış oldu. Bu söz konusu zaman zarfında ise kripto para, 1,22 dolar ila 1,46 dolar tutarının arasında fiyatlanmış oldu. 46 milyar dolar tutarındaki bir piyasa değerine ulaşmış olan ADA adlı kripto para biriminin mevcut işlem hacmi de 9 milyar dolar civarlarında.

Bybit borsası ile alakalı haber: Singapur da merkezi bulunan Bybit; ADA / USDT işlem çiftinin yanı sıra DOT / USDT işlem çifti ve de UNI / USDT işlem çiftini kullanıma sunmuş olduğunun duyurunu yaptı.. Bybit platformunun kurucu ortağı, yüksek bir şekilde talep görmekte olan kripto para birimlerini platforma ilave etmekten ve müşterileri memnun etmekten çok büyük bir mutluluk duymakta olduklarını ifade etti

Graph staking ile alakalı haber: Graph Blockchain firması, yan kuruluşu olarak öne çıkan Babbage mining firmasının ilk stake edecek olduğu kripto para birimlerinin Cardano (ADA) adlı kripto para birimi ile Polkadot (DOT) adlı kripto para birimi olacağını açıklamış durumda. Firma, yakın zaman içerisine her iki kripto para biriminden de satın alacak olduğunu ifade etmiş durumda. ADA adlı kripto para birimi ile birlikte DOT adlı kripto para biriminin çok önemli kripto para birimleri olduklarına ve aynı zamanda çok büyük bir potansiyel taşımakta olduklarına da inanmaktalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.