sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ripple şirketi zaferini ilan etti

13

Ripple şirketi, kendisine Amerika Birleşik Devletleri’nin Menkul Kıymet ile Borsa Komisyonunun (SEC) kararından sonra dava açmış bulunan Tetragon platformunun karşısında yasal bir zafer elde etmiş oldu.

Tetragon Financial Group Limited Şirketi, Ripple şirketiyle 2019 senesinde imzalamış olduğu bir sözleşmenin üzerinden firmanın aleyhinde dava açmış idi. İkilinin arasında yer alan davaya bakmış olan Delaware’de yer alan bir mahkeme, Tetragon şirketinin ortaya atmış olduğu iddialarının şu anda geçersiz durumda bulunduğunu açıklayarak Ripple şirketini haklı bulmuş oldu.

İngiltere de merkezi bulunan Tetragon şirketi, Ripple şirketine bir C Serisi yatırımı yaparak firma üzerinden hisse de satın almıştı. Ripple şirketi, XRP adlı kripto para biriminin yasal bir şekilde menkul kıymet şeklinde tanınıyor olması halinde Tetragon şirketine satmış olduğu hisseleri geri satın alma konusunda kabul ettiğini açıklamıştı.

Tetragon şirketi, SEC platformunun 2020 senesinin Aralık ayı içerisinde Ripple şirketinin aleyhi üzerinde açmış olduğu XRP adlı kripto para birimi davasının ardından bu şartın yerine gelmiş olduğunu öne sürerek, Ripple şirketinin söz konusu bu maddeyi yerine getirmesinin gerekli olduğu açıklamasında bulundu. Ripple şirketi, SEC adlı davanın sonuçlanmamış olduğunu vurgulayıp gerekli şartın halen sağlanmamış olduğunu da savundu.

Delaware üzerinde yer alan mahkeme Cuma günü alınan kararında, XRP adlı kripto para biriminin menkul kıymet olduğuna yönelik olarak SEC davasının halen sonuçlanmamasını gerekçe göstererek Ripple şirketini haklı bulmuş olduğu. BNN Bloomberg üzerinde yapılmış olan habere bakılırsa Ripple şirketinin yönetimi, SEC adlı platformun iddialarını reddetmekte karar vermiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.