sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Binance Smart Chain’e Alpha Homora müjdesi

86

Alpha Finance Lab şirketi, önümüzdeki haftalar itibariyle aynı esnada birden çok blockchainle uyumlu bir durumda çalışabiliyor olacak. Alpha Homora, genişlemeyle alakalı çalışmaların dahilinde Binance Smart Chain’e taşınmış olacak.

Ethereum adlı kripto para birimine rakip şeklinde geliştirilmiş olan Binance Smart Chain, kullanıcıyla alakalı kitlesini çok düşük işlem ücretinin yanı sıra bekleme zamanı vaatleriyle büyütmüş oldu. Bünyesinde yer alan PancakeSwap benzerindeki platformlar sayesinde popüler hale gelen BSC, Alpha Homora projesi için de ev sahipliği yapmış olacak.

Alpha Finance Lab şirketi geliştirmiş olduğu ürünleri birkaç tane değişik blockchaine yayma konusunda istekli. Alpha adlı ekosistemin bir parçası haline gelen Homora isimli proje, ilerleyen haftalar içerisinde BSC ağına taşınmış olacak. Bu hamlenin, Binance Coin ile birlikte PancakeSwap’in kullanıcı kitlelerini çok daha fazla büyütmesi konusunda beklentiler var.

Alpha’nın mevcut durumdaki misyonunun, birden daha çok blockchainle uyum sağlayan bir ‘DeFi ekosistemi’ kurmak olduğu da aktarılmakta. ‘Tabanı Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Binance Smart Chain ya da farklı bir platform olsun; pazar üzerinde yer alan açıkları aramayı sürdüreceğiz’ ifadelerine yer veren Alpha yönetimi, bu söz konusu ekosistemin büyüme göstermesinin ALPHA tokenı etkileyecek olduğu açıklamalarında da bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.