sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

NEM fiyatı niçin yükselmekte?

123

Bir ay gibi kısa zamanda %255 seviyesinde değer kazanmış olan Nem (XEM) adlı kripto para birimi, beklenmekte olan Symbol adlı güncellemeyi 15 Mart tarihinde yayınlayacak.

Nem adlı kripto para birimi; maliyetleri düşürmenin yanı sıra kullanım kolaylığı sunabilmek amacıyla Symbol platformunu geliştirmiş oldu. Nem NIS1 adlı kripto para birimi, Symbol’e geçiş gerçekleştirmiş olacak. 4 seneden beri geliştirilmeye devam edilen Symbol, işletmelerle ilgili olarak çok güvenilir bir varlık değişim ağı şeklinde işlev görmeye başlayacak.

Nem NIS1’i yaratmış olan ekip tarafından geliştirilme işlemleri tamamlanan Symbol; Nem Group’un yanı sıra Nem Ventures ile birlikte Nem Trading’le beraber Nem ağının temel teknolojilerinden bir tanesi haline gelmiş olacak.

Symbol ise, kullanıcı kaynaklı durumda bulunan hataların yanı sıra siber saldırılara karşı çok daha güvenli bir durumda ve dayanıklı bir platform yaratabilmeyi hedeflemekte. Symbol API’lariyle beraber öteki blockchain ağlarına entegrasyon sağlanabiliyor olacak. Öte yandan hibrit blockchain teknolojisi ile birlikte çalışmakta olan Symbol, öteki ağlar ile iletişim kurabilir olarak.

Katmanlı yapısı bulunan mimariye sahip olarak öne çıkan platform, işlem zamanını kısaltıp verimliliğin yanı sıra hız vadetmiş oluyor. Hızlanmış olan işlemlerle beraber maliyetlerin düşüş göstermesi de hedeflenmiş olanların arasında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.