sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin konusunda 50.000 dolar yorumu yaptı

23

Vijay Ayyar ile birlikte Matt Long, kripto para sektörü içerisinde görülmekte olan yeni trendleri baz alıp Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının yükselmeyi sürdürebilecek olduğu açıklamasında bulundular. Bloomberg’e konuşma gerçekleştiren ikili Bitcoin adlı kripto para biriminin gelecek dönemdeki fiyatının günümüzde olduğundan çok daha üst seviyede olabileceğini de ifade etmiş oldu.

Kripto paralarla alakalı dünyanın iki tane uzman ismi, Bloomberg’ün düzenlemiş olduğu program esnasında bir araya gelmiş oldu. Luno Global şirketinin Asya Pasifik şubesini yönetmekte olan Vijay Ayyar ile birlikte Hong Kong’da yer alan OSL şirketinin dağıtım sorumlusu olarak görevli olan Matt Long; Bitcoin adlı kripto para biriminin 2021 senesini ve daha sonraki tarihleri nasıl geçirecek olduğuyla alakalı tahminlerde bulunmuş oldular.

Ayyar, Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı şu sözlere yer verdi: ‘Bitcoin’ adlı kripto para birimini kıyaslayabilecek olduğunuz en yakın şey kesinlikle altındır. Altının trilyonlarca dolar tutarındaki bir piyasa değeri mevcut durumda ve Bitcoin adlı kripto para birimi bunun bir bölümünü dahi almayı başarmış olsa fiyat 50.000 dolar tutarının çok daha üstüne çıkmış olur.. Benim insanlar için tavsiyem üç aylık hesaplar ile birlikte altı aylık hesaplar yapmaktan vazgeçmeleri. Bitcoin adlı kripto para birimi gelecekteki üç yıl ila, beş yıl ve on yıl süresince altın piyasasından pay almaya devam ediyor olacak ve fiyatın ne denli fazla durumda bulunacağını da siz hayal edin.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.