sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Çin’de yer alan Bitcoin madencileri kıtlık yaşamaya başladı

73

Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliğinin başkenti haline dönmeye başlayan Çin’de ekipman konusunda kıtlık yaşanmaya başlamış durumda. Reuters tarafından yapılmış olan habere bakılırsa cihaz sayısında yer alan azalma, ekipman fiyatlarının yükselmesi ile birlikte sonuçlanmış oldu.

Bitcoin adlı kripto para birimi ağı üzerindeki hash oranının %50’lik kısmından daha çoğu Çin’de yer alan dev maden tesislerinden gelmekte. Madenciler arasında yer alan rekabetin kızışmaya başlaması, blok üretiminin daha zor hale gelmesi ve de madenci sayısının artış göstermesi; piyasa üzerinde bir kıtlık yaşanmasına sebep oldu

Reuters tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi madencilerine ürün satışı gerçekleştiren şirketler üretim hususunda problemler yaşamaya başlamış oldu. Innosilicon ismine sahip bir şirketin yöneticisi konumunda bulunan Alex Ao, ‘Maden cihazının üretimini yapmaya yetecek kadar çipimiz yok.’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bu firmalar maden cihazı üretimi gerçekleştirme amacıyla kullanmakta oldukları çipleri Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. şirketi ile birlikte Samsung Electronics Co. şirketleri gibi sektör devlerden tedarik etmekteler. Alex Ao ise bunların bireysel tüketicilere yönelik olarak üretim gerçekleştirmeye başlamış olduğunu ve madencilere yetebilecek kadar çip üretilmemekte olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.