sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Polkadot fiyatı neden yükseliyor?

86

2020 senesinin Ağustos ayında piyasaya sürülmüş olan Polkadot (DOT) adlı kripto para birimi, 19 dolar tutarının üstüne çıkıp kendi fiyat rekorunu kırmış oldu. DOT adlı kripto para biriminin fiyatı Ağustos ayından bu zamana kadar %500’den çok yükselmiş oldu

Gavin Wood, 2015 senesi içerisinde Ethereum adlı kripto para biriminin kurucu kadrosunda yer almasından bir sene sonra Polkadot ismine sahip yeni bir projenin duyurusunu gerçekleştirdi. seneler boyunca devam eden çalışmaların hemen sonrasında ise DOT ismine sahip bir token üretilmiş oldu. İlk olarak ERC-20 tabanına sahip olması konusunda planlar yapılan bu tokenın daha sonrasında Polkadot tabanına sahip olmasına karar verilmiş oldu. Ağustos ayında 3 dolar tutarndan piyasaya girmiş olan DOT adlı kripto para birimi, altı kat kadar değerlenmiş oldu.

Web3 Capital şirketinin yanı sıra KR1 şirketi ile birlikte Hypersphere şirketi ve Polychain Capital şirketi gibi kuruluşların desteğini almış olan Polkadot adlı kripto para birimi gelişim süreci içerisinde 140 milyon dolar tutarında bir yatırım toplamış oldu. Onu bu süreç içerisinde öne çıkartmış olan çok iddialı bir şey mevcut: bu ise Parachain.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.