sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Chainlink rekor kırmış durumda

43

ChainLink (LINK) adlı kripto para biriminin fiyatı 24.20 dolar tutarının üstüne çıkıp bütün dönemlerin rekorunu kırmış oldu.
Nerdeyse 10 milyar dolar tutarındaki bir piyasa değeriyle en büyük yedinci kripto para olarak öne çıkan LINK adlı kripto para birimi yeni bir fiyat rekoru daha kırmış oldu. LINK adlı kripto para biriminin fiyatında yer alan bu yükseliş üç büyük gelişme ile açıklansa yanlış olmaz: Grayscale platformunun yanı sıra arka arkaya gelmiş olan ortaklıklar ile birlikte büyüme gösteren ChainLink camiası.

Dünya üzerinde yer alan en büyük dijital varlık yöneticisi olarak öne çıkan Grayscale adlı platform, ChainLink (LINK) adlı kripto para birimiyle alakalı çok özel bir tröst kurmaya hazırlanmakta. Delaware Trust Company şirketi Grayscale şirketinin adına atmış olduğu adımlarla beraber LINK adlı kripto para biriminin yanı sıra Basic Attention Token (BAT) adlı kripto para birimi ile birlikte Tezos (XTZ) adlı kripto para birimi, Livepeer (LPT) adlı kripto para birimi, Decentraland (MANA) adlı kripto para birimi ve Filecoin (FIL) adlı kripto para birimiyle alakalı harekete geçmiş oldu.

Bu söz konusu hazırlıkta LINK adlı kripto para birimiyle alakalı kesin bir şekilde tröst kurulacağı anlamına gelmemekte.
Google Trends üzerinde yer alan, ‘Chainlink’ adlı kripto para birimiyle alakalı yapılmış olan aramaların Grayscale haberinin duyulmasının ardından çoğalmaya başlamış olduğunu göstermekte. Chainlink adlı kripto para biriminin tröstünün muğlaklığı bile onu ilgi odağı haline getirmeye yetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.