sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin’in regüle edilmesinin gerektiğini açıkladı

8

Harvard Üniversitesinde ekonomi profesörü olarak görev yapan Kenneth Rogoff, Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı şüpheciliğini korumakta olduğunu ifade edip Bitcoin isimli kripto para biriminin regüle edilmesinin gerekli olduğunu savunmuş oldu. Bitcoin adlı kripto para birimi, Rogoff’a bakılırsa patlamayı beklemekte olan bir balon gibi.

Bloomberg kanalında yer alan programa katılım gerçekleştiren ekonomistlerden Kenneth Rogoff, Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının spekülatif bir durumda bulunduğuna inancının tam olduğunu ifade etti. Rogoff, kripto para biriminin fiyat yükselişi görmüş olmasına karşın kullanımına yönelik olarak bir takım problemler taşımakta olduğunu iddia etti. Ekonomist, Bitcoin adlı kripto para birimi hususunda şüpheciliğini yitirmemiş olduğunu da ifade ederek Bitcoin adlı kripto para biriminin asıl değerini şu sözleri ile birlikte sorgulamış oldu:

Bitcoin adlı kripto para birimi yalnızca insanlar değer verdiğinden dolayı mı değerli? Eğer öyle ise o bir balondur ve bu söz konusu balon da çok geçmeden patlar. Onun distopik bir gelecek dönemde, çökmüş ülkeler içerisinde kullanılması olanaklı olabilir.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.