sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Regülatörden kripto paralarla alakalı uyarı

50

Birleşik Krallık içerisinde yer alan ve de finansal durumda bulunan hizmetlerin regülasyonu konusunda çok büyük bir rol oynamasıyla öne çıkan FCA, kripto paralarla alakalı endişelerini dile getirip kullanıcıları da uyarmış oldu. FCA açıklamasında, ‘kullanıcılar ütün paralarını kaybetmeye hazır durumda bulunmalıdır’ ifadelerine yer verdi.

Financial Conduct Authority (FCA), kripto paralarla alakalı piyasada görülmüş olan boğa rallisiyle alakalı olarak kullanıcıları potansiyel bir durumdaki risklere karşı uyarmış oldu. Bloomberg üzerinde yapılmış olan açıklamaya bakılırsa, Birleşik Krallık regülatörlerinden biri olan FCA ‘bütün paranızı yitirmeye de hazırlanın’ ifadelerine yer vererek muhtemel risklerden söz etti.

FCA, açıklamaları içerisinde piyasa yönelik endişelerinden de söz etmiş oldu. Regülatöre bakılır ise, kripto paralarla alakalı piyasada görülmeye başlanan fiyatlardaki oynaklık (volatilite), sunulmuş olan ürünlerin çok daha karmaşık yapıya sahip durumda bulunması ve de tüketici koruma konusunda herhangi bir düzenlemenin bulunmaması, piyasayı fazlasıyla riskli bir hale getirmiş oluyor.

FCA, kripto paralarla alakalı yatırıma yönelik yapmış olduğu açıklaması içerisinde şu ifadelere yer verdi. “Kripto para varlıklarına ya da bu söz konusu varlıklarla ilişkili durumda bulunan öteki araçlara yapılmış olan yatırımlar, kullanıcıların yüksek bir seviyede risk almalarına sebep olmaktadır. Bu söz konusu varlıklara yatırım gerçekleştirecek kişiler paralarını komple kaybetmeyi de göze almalıdır.’

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.