sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Elon Musk’tan yeni bir kripto para açıklaması

171

Serveti sürekli olarak artış gösteren ünlü girişimci ve de milyarderlerden Elon Musk, bundan böyle dünya üzerindeki en zengin insanı konumuna gelmiş durumda. Dünya üzerindeki en zengin insanın Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimiyle alakalı yapmış olduğu her bir açıklama da tahmin edebileceğiniz gibi gündem olmakta. Musk, ünlü yazarlardan biri olan Ben Mezrich’e vermiş olduğu bir cevapta tekrar BTC adlı kripto para birimiyle alakalı çok kısa bir açıklama yaptı ve ilgileri de BTC adlı kripto para biriminin üstüne çekmiş oldu.

Ünlü durumdaki yazar geçtiğimiz gün yayınlamış olduğu bir gönderi içerisinde ‘bir daha hiç bir şekilde Bitcoin adlı kripto para birimiyle ödeme almayı reddetmeyeceğim’ şeklindeki ifadeye yer verdi. Mezrich’in Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı 41.000 dolar tutarının üzerine çıkmasının ardından yapmış olduğu bu açıklamasına da SpaceX ile birlikte Tesla şirketinin CEO’su pozisyonunda bulunan Musk cevap vermiş oldu.

Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının rekor üstüne rekor kırmış olması ve kripto paralarla alakalı piyasanın toplamdaki değerini 1 trilyon dolar tutarının üstüne taşımasının ardından gelmiş olan bu yanıt ise hiç bir şekilde şaşırtıcı olmuş değil. Asıl şaşırtıcı durumda bulunan şey de ünlü CEO’nun pek çok kez tek bir tweet atıp rekor kırmasını sağlamış olduğu Dogecoin (DOGE) ile alakalı yapmış olduğu yorumdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.