sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Bitcoin’in zirve fiyatıyla alakalı açıklamada bulundu

89

Microstrategy şirketinin CEO’su görevinde bulunan Michael Saylor, katılmış olduğu bir röportaj esnasında Bitcoin adlı kripto apra birimiyle alakalı zirve fiyatını açıklamış oldu. Saylor’a bakılır ise, eğer Bitcoin adlı kripto para birimi güvenli liman varlıklarını tahtından etmeyi başarırsa, piyasada yer alan değeri şeklinde 700 trilyon dolar tutarına, fiyat konusunda da 15 milyon dolar tutarına kadar çıkacak olabilir.

Bitcoin adlı kripto para birimi yatırımcılarından MMCrypto, YouTube platformunun üstünde Michael Saylor’la özel bir röportaj gerçekleştirmiş oldu. MMCrypto, Saylor’a Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatından tutun da Elon Musk’a kadar pek çok farklı alanda türlü sorular yöneltmiş oldu. Röportajdaki en ilgi çekici durumda bulunan nokta da Saylor’ın Bitcoin adlı kripto para birimi fiyat tahmini yapmış olduğu bölüm olmuş durumda. Microstrategy şirketinin CEO’su, BTC adlı kripto para birimiyle ilgili 15 milyon dolar tutarındaki fiyat tahminine ulaşmış durumdayken ilk olarak güvenli liman şeklinde görülmekte olan finansal varlıkların piyasa değerlerini net bir şekilde hesaplamış oldu.

Saylor; nakit paranın yanı sıra gayrimenkul ile birlikte borsa endeksleri, tahvil ve de bono benzerindeki borçlanma araçlarının altından çok daha güvenli liman şeklinde tercih edilip yatırım almakta olduğunu ifade etti. Saylor’a bakılırsa, bu söz konusu varlıkların toplamda mevcut olan piyasa değeri 300 trilyon dolar ila 400 trilyon dolar civarlarında ve eğer ki Bitcoin adlı kripto para birimi söz konusu bu varlıkları güvenli liman statüsü içerisinden elimine eder ise BTC adlı kripto para biriminin piyasadaki değeri 10 senelik zaman diliminde 700 trilyon dolar tutarına kadar çıkacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.