sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Ünlü ekonomist Bitcoin için balon ifadesine yer verdi

280

Ünlü ekonomistlerden biri olan David Rosenberg yatırım yapanları Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra hisse senetleriyle ilgili olarakta uyarmış oldu, altınla alakalı da olumlu yorumlar gerçekleştirdi. Ekonomist açıklaması içerisinde hem hisse senediyle alakalı piyasa hem ise BTC adlı kripto para birimiyle alakalı ‘balon’ şeklinde bir vurgu yapmış oldu. BTC adlı kripto para birimi fiyatının üzerindeki bu hızlı yükseliş hareketini fazlasıyla anormal şekilde değerlendirmiş olan Rosenberg, altınla ilgili olarak ‘daha da az volatiliteye sahip’ ifadelerine yer verdi.

Amerika Birleşik Devletleri asıllı ekonomist ve aynı zamanda stratejistlerden biri olan David Rosenberg, Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı eleştirilerde bulunmuş oldu ve yatırım yapanları da uyardı. Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte hisse senetleri için ‘balon’ ifadelerine yer veren Rosenberg, uzun bir zamandan beri kripto para piyasası içerisinde de olumsuz tutumuyla bilinmekte.

Rosenberg Research adlı şirketin başındaki isim olarak bilinen ünlü ekonomist, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta hisse piyasasıyla ilgili olarak yapılmış olan araştırma esnasında %20 ila %30 ‘overvalued’ şeklindeki bir sonuca varmış olduğunu ifade etti. Senenin ikinci yarılık kısmında, Fed’in vermiş olduğu desteğinin daha seneler boyunca devam edebileceği gerekçesiyle hisse senetlerinin tam bir şekilde karşısında bulunmadığını da dile getirmiş olan Rosenberg, şu anda yapılması gerekli olan tek şeyin ‘tetikte olmak’ olduğunu da açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.