sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Neden Bitcoin için 31 Ekim tarihini seçmiş?

79

Satoshi Nakamoto, Bitcoin adlı kripto para birimi white paper’ını 31 Ekim 2008 tarihi içerisinde yayınlamış oldu. O zamanlarda ilk sırada Amerika Birleşik Devletleri olmak üzre dünyanın genelin ekonomik kriz hakim durumdaydı. Genel bir şekilde Bitcoin adlı kripto para biriminin ortaya çıkması, küresel bir büyüklükte görülmekte olan bu krize karşı bir yanıt olarak yorumlanmaktayken Kraken adlı platformun geliştiricisi konumundaki Dan Held’den konuyla alakalı olarak çok daha değişik bir yorum gelmiş oldu. Dan Held, Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin adlı kripto para birimi white paper’ını bu tarih içerisinde yayınlamış olmasının arkasında iki neden bulunduğuna inancının olduğunu açıklamış oldu.

White paper’ı yayınlamış olmasındna hemen önce Satoshi’nin en azından 1.5 sene boyunca BTC adlı kripto para birimini üstünde çalışmış bulunduğunu ifade eden Held, ilk olarak o tarihlerde dünyanın genelinde bir ekonomik kriz yaşanmış olduğundan söz etti. Güvenin üstüne inşa edilmiş durumda bulunan dünya üzerinde güven kalmamış olduğunu dile getirmiş olan Held, küresel bir büyüklükte 31 Ekim tarihinde kutlanmakta olan Cadılar Bayramı’na (Halloween) değinip ‘Satoshi’nin bu söz konusu bayramı düşünüp white paper yayınlamış olacağını hiç bir şekilde düşünmemekteyim. Bunun arka kısmında çok daha derin bir anlam bulunmalı.’ şeklinde yorumda bulundu.

Dan Held, Nakamoto’nun ilk olarak Kelt festivali olarak bilinen Samhain’e bir göndermede bulunmuş olabileceğine inancının ifade etmiş oldu. Aynı tarihler içerisinde Martin Luther King’in ise 95 Tezi’ni yayınlamış olduğunu ifade eden Held, ‘Her iki tanesi de eskinin sona ermesinin, yeninin ise başlangıcını temsil etmektedir.’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.