sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$22,716.31
-664.6
Ethereum
$1,614.37
-52.78
Litecoin
$95.18
-3.27
DigitalCash
$59.26
-1.57
Monero
$163.78
-9.23
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$22.35
-1.44
Dogecoin
$0.09
-0

Sushiswap ile Yearn.finance arasında iş ortaklığı

204

Yearn Finance (YFI) adlı kripto para biriminin kurucusu Andre Cronje yayınlamış olduğu özel bir blog gönderisi içerisinde SushiSwap’la ortaklık kurmuş oldukları açıklamasında bulundu. Yearn ile birlikte Sushi ekosistemlerinin benzer olmasından söz eden Cronje, YFI ile birlikte SUSHI ekiplerinin artık çok büyük bir iş birliği içinde bulunacaklarını da duyurmuş oldu.

DeFi dünyası içerisindeki en ünlü figürler arasında yer alan Andre Cronje Medium platformunun üstünden yapmış olduğu özel bir açıklama ile birlikte SushiSwap ekibi ile bir araya gelmiş oldukları açıklamasında bulundu. Gerçekleştirilmiş olan açıklamalara bakılırsa YFI ile birlikte SUSHI ekipleri artık tamamen ortak bir amaç için beraber çalışıyor olacaklar. Cronje ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç günlük zamna diliminde dört tane daha değişik projeyle ortaklık kurulmuş olduğu açıklamasında bulunmuştu. Bunlar ise Cream Finance’nin yanı sıra Pickle Finance, Akropolis ve Cover idi. Bu söz konusu dört tane altcoin, YFI ortaklığıyla beraber değer kazanmış oldu.

Yearn ile birlikte SushiSwap ekipleri söz konusu bu ortaklık dahilinde kullanmakta oldukları kaynakları ortak bir havuz içerisinde topluyor olacaklar. Yearn geliştirici ekibi de bu süreç içerisinde Deriswap’i hazırlamaya gayret eden Sushi geliştiricilerine destekte bulunacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.