sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,447.72
+639.19
Ethereum
$1,826.04
+35.43
Litecoin
$93.34
+5.17
DigitalCash
$58.94
+2.78
Monero
$156.41
-0.5
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.54
+0.41
Dogecoin
$0.08
0

Erzurum ilinde Bitcoin dolandırıcılığı

104

Ülkemizde Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimi ile birlikte kripto para birimlerine yönelik ilgiyle beraber bunların tanınırlıkları artmaya başlarken, kötü olaylar ise arka arkaya gelmeye başlamış durumda. İnternethaber isimli bir kaynak tarafından aktarılmış olan bir habere bakılırsa, son Bitcoin adlı kripto para birimi dolandırıcılığı haberi de Erzurum ilinden gelmiş durumda.

Erzurum ili içerisinde yaşanmış olan olayda şu anda en az kırk kişinin bu söz konusu dolandırıcılıktan dolayı mağdur oldukları ifade edilmekte. Tuba P. ile birlikte ortağı olan Seda K. adına sahip iki tane şahsın, inşaat yatırımlarını ön plana sürüp onlarca kişiden para toplamış oldukları iddia ediliyor. Buna inanarak bir yatırımda bulunanlar daha sonrasında Bitcoin adlı kripto para biriminin yatırımı konusunda para aktarmış olduklarının farkına varınca da olaylar adeta kopma noktasına gelmiş oluyor.

M.N adına sahip olan şahsın da ‘kolay yolla zengin olma amacıyla’ hem dolandırılmış olduğu hem ise yuvasının yıkmış olduğu görülmekte. Ülkemizde daha öncesinde de benzeyen Bitcoin adlı kripto para birimi dolandırıcılık yapıları da gün yüzüne çıkmış idi. Bunların arasında yer alan en ünlülerden bir tanesi olan Bitcoin Safiye de çok kısa bir zaman önce serbest kalmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.