sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin konusunda yeni bir ralli

51

Brady Swenson yapmış olduğu çok önemli açıklamalarla beraber yeni Bitcoin adlı kripto para birimi rallisini yönlendirebilecek anlayış üstünden tahminlerde bulunmuş oldu. Swenson’a bakılır ise bu defaki Bitcoin adlı kripto para birimi boğa koşusunun anahtar kelimeleri HODL FOMO olarak öne çıkacak.

Podcast sunucusu ve aynı zamanda eğitmenlerden biri olarak öne çıkmış olan Brady Swenson, Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu açıklamalarla beraber Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı sıradaki rallinin ne yanından yönlendirilebilecek olduğunu irdelemiş oldu. Swenson’a bakılır ise 2017 senesinin boğa koşusu; kısa vadeli bir durumdaki traderların ve perakende yatırımcısı olanların spekülasyonlarıyla çok büyük bir kazancı kaçırma korkusu tarafından yönlendirilmiş oldu. Bu defa da söz konusu bu spekülatif kaçırma korkusuna farklı bir öge de ilave edilmiş durumda bulunabilir: HODL.

Swenson bu defaki Bitcoin adlı kripto para birimi rallisi içerisinde de Bitcoin adlı kripto para birimini rezerv varlık şeklinde benimsemiş olan bireyler, firmaların yanı sıra uluslar tarafından güdülenmiş olan bir kaçırma korkusunun etkili durumda bulunacağını düşünmekte. Bu söz konusu kaçırma korkusuna da kısa bir şekilde, ‘fear of missing out’ ile alakalı deyimin baş harflerinden meydana gelen ismiyle, FOMO denmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.