sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Ethereum arayı kapatmayı başarabilir mi?

26

Bitcoin adlı kripto para birimi son dönemlerde Ethereum adlı kripto para birimi dahil bütün altcoinlere fark atmış durumda bulunsa da, göstergelerin bazıları ETH adlı kripto para birimiyle alakalı çok daha yeni bir ralliye işaret edecek olabilir.

Ardımızda bırakmış olduğumuz ay Bitcoin adlı kripto para biriminin performansı Ethereum adlı kripto para biriminin ciddi bir miktarda geride bırakmış oldu. Geçmiş olduğumuz 30 günlük zaman diliminde Bitcoin adlı kripto para birimi ortalama %50 seviyesinde değer kazanmış durumdayken, ETH adlı kripto para biriminin fiyat artışı da %20 ila %30 seviyesiyle sınırlı kalmış oldu. Lakin analistlerden bazılarına bakılırsa ikili arasında yer alan bu fark, Ethereum adlı kripto para biriminin temel göstergeleri ile birlikte teknik göstergelerine bakıldığı zaman gelecek aylarda kapanma gösterebilir.

Bitcoin adlı kripto para birimi son haftalar içerisinde kazanmış olduğu ivmeyle 16.000 dolar tutarındaki barajı bile yıkıp geçmiş olduğumuz iki senenin rekorunu kırmış oldu. BTC adlı kripto para biriminin başarılı yükseliş rallisiyle beraber altcoin performanslarının arasında çok ciddi bir farklılık meydana geldi. Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasa hakimiyeti şu anda %63 seviyelerinde seyrediyor olsa da bu süreç içerisinde %66’ya kadar yükselmiş oldu. Lakin pek çok piyasa yorumcusu, altcoin ile alakalı ralliye bağlayıp BTC adlı kripto para birimi hakimiyetinin yakın bir zamanda düşebilecek olduğunu da gösteren işaretler olduğunu iddia etmekteler. Analistler ise, buna benzer muhtemel bir rallide başı Ethereum adlı kripto para biriminin çekebilecek olduğu hususunda da oldukça iyimser.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.