sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Bitcoin trenine atlamanın gerektiğini ifade etti

32

İş insanı ve aynı zamanda yazarlardan Robert Kiyosaki, Twitter hesabı üzerinden altının yanı sıra dolar ile birlikte Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimiyle alakalı düşüncelerini paylaşmış oldu. Doların değersiz bir hale geldiğini ileri süren Kiyosaki, takipçilerine altın, de gümüşün yanı sıra Bitcoin adlı kripto para birimi gibi dolar haricindeki varlıklara yönelebilecek olduklarını ifade ederek dikkatleri üstüne çekmiş oldu.

Geçmiş olduğumuz gün, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştiren ‘Zengin Baba Yoksul Baba’ adlı kitabın yazarlarından Robert Kiyosaki, Bitcoin adlı kripto para biriminin altın ile birlikte gümüşe oranlandığı zaman bir patlama yaşamakta olduğunu ileri sürerek bu durumun doların ‘ölmeye başladığının’ bi işareti olduğunu ileri sürdü. Geçmiş olduğumuz gün sabah saatlerine doğru paylaşmış olduğu tweeti içerisinde de Kiyosaki, şu ifadelere yer verdi.

‘Tren kaçmakta. Dolar ölmeye başlıyor. Gümüş ise herkes açısından çok makul fiyatta satılmakta. Dolar çuvallamayı sürdürdükçe önemli durumda bulunan fiyat değil fakat kaç tane altın ile birlikte gümüş ve de Bitcoin adlı kripto para biriminin sahibi olduğunuz olacak.’ 5.000 taneden fazla beğeni alıp fazlasıyla dikkat çekmiş olan yazarlardan Kiyosaki’nin tweetine de farklı yorumlar gelmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.