sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,461.72
+374.02
Ethereum
$1,822.03
+23.31
Litecoin
$92.77
+3.64
DigitalCash
$58.94
+2.85
Monero
$156.04
-0.47
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.58
+0.24
Dogecoin
$0.08
0

Uniswap kısmen erişime kapanmış durumda

52

Merkeziyetsiz bir durumdaki finans (DeFi) platformlarından biri olarak öne çıkan Uniswap geçmiş olduğumuz sabah gerçekleştirdiği bir paylaşım üzerinde platforma bir müddet boyunca erişilemeyeceği konusunda duyuruda bulundu. IPES gatewaydan kaynaklanan bir problem yaşanmakta olduğu açıklamasında bulunan Uniswap ekibi, bu söz konusu olayı da merkeziyetsizliğin önemini vurgulama amacıyla fırsat bilmiş oldu.

Uniswap tam tamına 13.7 milyar dolar tutarındaki DeFi ile alakalı sektörün 3 milyar dolar tutarındaki kısımdan daha fazlasına ev sahipliği yapmakta. %22 seviyesindeki dominansı ile DeFi konusundaki dünyanın zirve noktasında yer almakta bulunan Uniswap geçmiş olduğumuz sabah saatlerine doğru bir tweet paylaşarak alım ila satım platformuna yapılmış olan erişimin kısmi bir şekilde kapandığı duyurusunda bulundu.

Borsa ekibi aracılığıyla yapılmış olan açıklamaya bakılırsa yatırımcılar Cloudflareden kaynaklanan bir sorundan dolayı platforma erişme konusunda zorluk yaşadılar. Lakin ‘merkeziyetsiz bir durumdaki borsalar’la ‘merkezi bir durumdaki borsalar’ arasında yer alan fark burda ortaya çıkmış oldu.

Bu söz konusu merkeziyetsiz borsanın kullanıcısı olanlar şu zamanlarda Cloudflare haricindeki IPFS gatewaylerinden borsaya erişim sağlayabilmekteler. Kullanıcılar ayrıca bunun yanında yerel sunucular ile birlikte de borsaya erişebilmekteler. Uniswap yatırımcısı olanlar borsaya erişim sağlamak ile kalmamakta üstüne üstlük işlemlerini de devam ettirebilmekteler.

Borsa ekibinin aktarmış olduğu bilgilere bakılırsa yatırım yapanlar şu anda Etherscan üstünden işlem yapabilmekte oldukları gibi bunu bir komut satırının üstünden de gerçekleştirebilmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.