sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin niçin çok önemli?

23

Melek yatırımcılardan biri olan Naval Ravikant, bir röportaj esnasında Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte kripto para birimlerinin önemine vurgu yapmakta bulunan açıklamalar gerçekleştirdi. Naval Ravikant, Bitcoin adlı kripto para biriminin aslında deflasyonist bir varlık olarak öne çıkmasının günümüz ekonomik şartları içerisinde fazlasıyla önemli olduğunu ifade etti.

Melek yatırımcı, Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte kripto para birimlerinin günümüz şartları içerisinde yükselme gösteren değerine de atışta bulunup insanlık tarihiyle ilgili olarak kripto para biriminin icadının fazlasıyla önemli durumda bulunduğunu ifade etti. Konuyla alakalı olarak paylaşılmış olan haber üzerinde, pandeminin de etkisinden dolayı kripto para birimlerinin sürekli olarak popülerleşmekte olduğu ve Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının fazlasıyla dalgalı bir dönem geçirmekte olduğuna da değinilmekte. Özellikle de dijital merkez bankası parasıyla alakalı çalışmaların da hız kazanmış olmasıyla Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte öteki kripto para birimlerinin öneminin çok daha sık konuşulur hale gelmekte olduğu aktarılmakta.

Uber şirketinin yanı sıra Twitter şirketi ile birlikte Notion şirketi gibi büyük şirketlerin melek yatırımcısı konumunda bulunan Naval Ravikant, Tim Ferris’le yapmış olduğu bir röportaj esnasında kripto para birimlerinin insanlık tarihinde yer alan en iyi icatlardan bir tanesi olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.