sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin’in fiyatıyla alakalı çok kritik bir yorum

37

JPMorgan Chase & Co. şirketinde yer alan analistler, Bitcoin (BTC) adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı çok kritik bir yorumda bulunmuş durumda. Analistlere bakılır ise, Bitcoin adlı kripto para birimi kısa vade içerisinde satış baskısına maruz kalabilme ihtimaline sahip durumdayken uzun vade içerisinde yükseliş potansiyelini taşımayı devam ettirmekte.

Kısa vade içerisinde Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı değerlendirmelerde bulunmuş olan ve analizlerini BloombergQuint’e aktarmış olan JPMorgan, Bitcoin adlı kripto para biriminin bir emtia gibi ele alıp mevcut bir durumda bulunan değerini ve de üretimini hesaplamış olduklarını belirtti. Analizler sonrasında da kısa vade içerisinde Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı çok dalgalı bir seyir beklentilerinin bulunduğunu ifade eden JPMorgan, buna karşın BTC adlı kripto para biriminin yükselme ihtimalinin düşme ihtimaline oranla daha çok olduğunu da açıkça ifade etti.

JPMorgan ayrıca, son dönemler içerisinde MicroStrategy şirketi ile birlikte Square şirketinin yapmış olduğu Bitcoin adlı kripto para birimi yatırım hamlelerinin alış baskısı yaratmış olduğunu da öne sürmüş durumda. MicroStrategy şirketinin 425 milyon dolar değerine sahip olan BTC adlı kripto para birimi yatırımı ve onu takip etmekte bulunan Square şirketinin 50 milyon dolar tutarındaki BTC adlı kripto para birimi yatırımının sonrasında pek çok uzman isim de Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı yorumda bulunmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.