sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

XRP konusunda yeni müjdeler mi gelecek?

94

Blockchain firmalarından biri olan Ripple (XRP) İzlanda’da çalışacak bir yazılım mühendisi aramaya başladı. Firma ekibine katılacak olan bu yazılım uzmanı ‘dağıtılan bir ticaret platformu’ geliştirmek ile sorumlu durumda bulnacak.

Son dönemler içerisinde çok sık bir şekilde iş ilanı yayınlamaya başlamış olan Ripple şirketi bu ilanların arasına bir yenisini daha ilave etmiş oldu. San Francisco’nun yanı sıra Londra ile birlikte New York, Singapur, Mumbai, Rejkjavik, Sao Paulo, Dubai ve Washington gibi yerler içerisinde ofisleri bulunan Ripple şirketi, Reykjavik ofisi içerisinde çalışabiliyor olacak bir kıdemli yazılım mühendisi aramaya başladı. Pekala söz konusu bu mühendisten ne yapması beklenmekte?

Kıdemli durumda olacak bu yazılım mühendisinin insanların kripto para piyasaları içerisinde gerçek zamanlı bir şekilde erişim sağlayabiliyor olacaklar, dağıtılmış (distributed) bir tane ticaret platformu geliştirebilmesi, Likiditeyi hesaplamanın yanı sıra onun kaynağını bulabilmek amacıyla algoritma oluşturabilmesi, bu söz konusu algoritmayı firma ürünlerine uyarlayabilmesinin yanı sıra, ‘Karmaşık bir durumdaki yazılım sorunlarına’ çok daha yeni çözümler bulabilmesi ve bunlarla ilgili olarak prototip üretmesi bekleniyor olacak.

Ripple şirketinin geliştirecek olduğu yeni ticaret platformu üzerinde XRP adlı kripto para birimi ne gibi bir rol oynamış olacak bilinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.