sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Cardano ile iş birliği yapmaya sıcak bakıyor

17

Yapay zeka (AI) uygulamalarıyla alakalı olarak blockchain temeline sahip bir pazar oluşturmuş olan SingularityNET, Ethereum adlı kripto para birimi ağı üzerinden Cardano ağına geçiş yapmayı tartışmakta.

Robot Sophia’nın yaratıcısı konumunda bulunan yapay zeka şirketlerinden SingularityNet, Ethereum adlı kripto para birimiyle yaşamış oldukları hızın yanı sıra maliyet problemlerini de göz önüne alıp Cardano’yla beraber bu sıkıntıların üstesinden gelebilme planları yapıyor. Cardano’nun kurucusu konumunda bulunan Charles Hoskinson’un yönetmekte olduğu IOHK ile yapılmış olan özel bir iş birliği, SingularityNET adlı şirketin AI platformunun bir bölümünü de Cardano blok zincirine taşımayı taahhüt etmekte.

SingularityNET şirketinin kurucusu ve aynı zamanda CEO’su görevinde bulunan Doktor Ben Goertzel, Ethereum adlı kripto para biriminin blok zinciri üzerinde yaşanmakta olan hız ile birlikte maliyet problemlerinin SingularityNET şirketini kendi blok zinciri altyapılarıyla alakalı alternatifler aramaya yönlendirmiş olduğunu ve gerçekleştirilen ortaklığın iki tarafla ilgili de geliştirici durumda bulunacağını ifade etti..

Ethereum adlı kripto para biriminin blok zinciri üzerinde yaşanmakta olan hız ile maliyet sorunlarına değinmiş olan Goertzel, Ethereum 2.0 ile alakalı tasarımın umut vaat etmekte olduğunu fakat bu yeni nesil Ethereum adlı kripto para biriminin değişik yönlerinin piyasaya sürülmeyle alakalı zamanlamasının da pek çok pratik ayrıntıyla beraber belirsizliğini korumakta olduğunu dile getirmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.