sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,229.74
+425.55
Ethereum
$1,282.95
+53.2
Litecoin
$78.46
+3.65
DigitalCash
$46.84
+2.72
Monero
$147.67
+2.96
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.35
+0.58
Dogecoin
$0.10
0

NEO’nun kurucusundan DeFi açıklaması geldi

27

NEO adlı kripto para biriminin yaratıcısı Da Hongfei, DeFi ile alakalı çılgınlığın daha yeni başlamış olduğunu ve geleneksel bir durumdaki bankacılık sektörünün yerine geçmeyi başarabileceğini iddia etti. Da, merkezi bulunmayan finans dünyasının geleneksel finansın yüz yıllar süresince inşa etmiş olduğu gelişmeleri fazlasıyla kısa zaman içinde başarmış olduğunu da ifade etti.

Neo adlı kripto para biriminin kurucusu olarak öne çıkan Da Hongfei China’s Hub ile yapmış olduğu bir canlı yayında, merkeziyetsiz finans (DeFi) ile alakalı dünyanın kısa zamanlı bir trend olduğunu düşünmemekte olduğunu ve DeFi projelerine karşı duyulan ilginin daha başlarına bulunduğunu da iddia etti. Da yapmış olduğu açıklamalar üzerinde, geleneksel bir durumdaki finans sektörünün olgunlaşmayla alakalı sürecinin yüz yıllar boyunca devam ettiğini ifade etti. DeFi ile alakalı sektörün de fazlasıyla hızlı bir şekilde yol kat etmiş olduğunu ifade eden Da, her gün daha çok finansal ürünle beraber hizmetin DeFi kullanıcılarına sunulmakta olduğunu ifade etti.

Da canlı yayın esnasında, DeFi ile alakalı sektörün altyapısının sağlam bir durumda bulunduğunu ve çok iyi bir başlangıç yapılmış olduğunu da savunup; ‘şimdilerde ise DeFi tabanına sahip daha çok uygulama geliştirmenin zamanı geldi” ifadelerine yer vererek, DeFi sektörüne duymuş olduğu inancının altını çizmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.