sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$17,243.03
+392.92
Ethereum
$1,287.81
+47.49
Litecoin
$78.13
+2.34
DigitalCash
$47.10
+2.44
Monero
$146.92
+1.18
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.38
+0.61
Dogecoin
$0.10
0

Bitcoin düşüşünün satın alma fırsatı olarak görülmesi ifade ediliyor

44

Glassnode platformunun CTO’su görevinde bulunan Rafael Schultze-Kraft ile birlikte DecenTrader platformunun kurucusu konumunda bulunan Philip Swift, Bitcoin adlı kripto para biriminin boğa piyasasından umudu hiç bir şekilde kesmemekte. Bitcoin adlı kripto para biriminin düşüşünü çok önemli bir satın alma fırsatı şeklinde değerlendirmekte olan ikili, SOPR grafikleriyle alakalı da yorumlar yaptı.

Ünlü bir durumdaki kripto para araştırmanın yanı sıra analiz platformlarından biri olan Glassnode platformunun CTO’su görevinde bulunan Rafael Schultze-Kraft, Bitcoin adlı kripto para biriminin halen yükseliş trendi içinde bulunduğunu ifade etti. CTO, yaşanmış olan söz konusu düşüşün Bitcoin adlı kripto para birimi satın alma fırsatı olmasının gerekli olduğuna vurgu yaptı.

DecenTrader ile birlikte ookintobitcoin.com kurucularından Philip Swift, harcanmış olan kâr verim oranlarının (SOPR) 1’in altına düşmüş olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Ortalama bir şekilde kâr-zarar oranını göstermekte olan SOPR indikatörü; genel olarak uzun vadeli trende yönelik özel bir ipucu vermiş olur ve ayrıca ‘1’ seviyesinin yakınında bulunur. Bunun 1’in altına düşecek olması; yeni bir düşüşe işaret edebilecek olduğu gibi çok daha yeni bir alım fırsatının da yaklaşmaya başladığı anlamına gelecek olabilir. Swift, 1’in altında yer alan SOPR değerinin de boğa piyasaları üzerinde bunun bir satın alma fırsatı olarak öne çıktığını açıkça ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.